Záleží nám na přírodě a využití zdrojů a nechceme, abyste svou Purtanu vyhodili v případě, že se jí něco stane. Proto vám nabízíme bezplatnou opravu.

Všechny materiály, které používáme, jsou té nejvyšší kvality, jsou testované, ověřené a certifikované. A to bez ohledu na to, zda se jedná o materiály přírodní

(jako např. vlna merino) nebo syntetické antibakteriální materiály. Přesto nejsou nezničitelné.

Naše produkty šijeme s největší péčí, věnujeme pozornost výstupní kontrole, ale každá nit se může přetrhnout, každý materiál se může unavit a opotřebit, i když se o svojí Purtanu staráte s maximální péčí. Nákrčníky jsou určené ke každodennímu nošení a jsou opravdu velmi namáhané, mnohem více, než většina částí našich oděvů.

Proto Purtana přichází s BEZPLATNÝMI OPRAVAMI pro každý nákrčník.

NOSNÍ KLIP

Pokud se vám zlomí nosní klip, řešení je jednoduché. Purtana umožňuje jednoduchou výměnu, kterou si můžete provést sami. Stačí nám napsat email na info@purtana.cz pro objednávku nového klipu a my vám jej bezplatně zašleme poštou. A vy si podle návodu klip vyměníte. 

Vyvinuli jsme nový materiál klipu, který vydrží mnohem déle, a není tedy potřeba objednávat více kusů dopředu. Ke každému zakoupenému nákrčníku vám pošleme jeden nový klip.

OSTATNÍ POŠKOZENÍ

Praskne nit… nákrčník se začne párat… utrhne se knoflíček na filtr… utrhne se gumička…

To vše se může stát i přes veškerou péči a výstupní kontrolu. Nákrčník či rouška je nedílnou součástí každodenního života, proto se může stát, že se častým nošením a praním opotřebuje.

V případě závady nám vaší Purtanu pošlete spolu s vyplněným formulářem v těchto krocích:

  • stáhněte a vytiskněte si formulář pro bezplatnou opravu zde
  • vyplňte formulář 
  • nákrčník i s formulářem pošlete prosím na naší adresu, která je uvedena ve formuláři

Nákrčník vám opravíme a zašleme brzy zpět, aby mohl být nadále vašim každodenním parťákem.

Co nedokážeme opravit?

Pokud vám Purtanu rozkousá pes, nebo jí vyperete na více stupňů a srazí se, pak už zkuste těmto pozůstatkům vaší purtany najít nové využití. Například na čištění brýlí, nebo určitě vymyslíte spoustu použití. A pokud si opravdu nevíte rady, pošlete nám jí a my z ní vyrobíme něco nového nebo poslouží jako náplň do hraček nebo sportovních potřeb. Děkujeme.