PURTANA NÁKRČNÍKY

Nákrčníky a roušky Purtana slouží jako komplexní ochrana dýchacích cest v případě potřeby či ohrožení a v místech s vysokou koncentrací lidí, jako jsou letiště, nádraží, hromadná doprava, obchodní centra nebo nemocnice.

Díky chytrým materiálům a vyměnitelným filtrům nabízí Purtana vyšší stupeň ochrany před viry, bakteriemi a smogem.

SPOLEHLIVOST

Purtana je testovaná lidmi a vychytaná do posledního detailu.

POHODLÍ

Je prodyšná a zabraňuje vzniku vlhkosti díky vlně Merino a technickému vláknu

BEZPEČÍ

NANO filtr zastaví 99,9 % virů, bakterií a nečistot.

Ionty stříbra zabraňují množení bakterií.

KLID

Je nadosah vždy, když ji potřebuješ a její údržba je mimořádně snadná.

JISTOTA

Purtana je certifikovaná mikrobiologickou laboratoří Nelson Labs.

Všechny materiály, které používáme, jsou té nejvyšší kvality, jsou testované, ověřené a certifikované. A to bez ohledu na to, zda se jedná o materiály přírodní (jako např. vlna merino) nebo syntetické antibakteriální materiály.

Polyester – COOLMAX FreshFX®

COOLMAX FreshFX® zajišťuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí. Technologie materiálu je navržena tak, aby odváděla vlhkost, zvýšila rychlost schnutí a udržela vás v suchu a chladu za každé situace. Chytrá vlákna COOLMAX FreshFX® jsou obohacena o ionty stříbra, které potlačují tvorbu zápachu, odolávají mnoha typům mikroorganismů a jsou vysoce účinné proti růstu bakterií.

Merino vlna

Hlavní výhodou Merino vlny je schopnost termoregulace. Díky své jedinečné struktuře dokáže vlna převzít tělesnou teplotu a nedochází k nadměrnému pocení nebo naopak pocitu chladu. Merino vlna nepohlcuje pachy z okolního prostředí. Díky tomu naše výrobky nezapáchají ani při delším nošení.

Nano nákrčníky Purtana jsou dostupné v UNISEX velikosti. Díky nastavitelné velikosti jsou vhodné pro každého a to zejména díky nastavitelnému nosnímu klipu a nastavitelné gumičce.

Produkty Purtana jsou vhodné pro děti ve věku od 3 let.

Nano-membrána

Dvě plně prodyšné vrstvy netkané textilie mezi sebou jako sendvič chrání nanovlákennou membránu, která je natolik výkonná, že zadrží viry, bakterie, alergeny, kapénky i prach před proniknutím do dýchacích cest.

Bakteristatický efekt

Polypropylenové vlákno je jako šperk osázené ionty stříbra, které mu dávají jedinečné vlastnosti. Díky stříbrným iontům má navíc schopnost zabránit množení bakterií a dlouhodobě zůstat hygienicky čistým prostředím.

Prodyšnost materiálu

Polypropylenové vlákno je jako šperk osázené ionty stříbra, které mu dávají jedinečné vlastnosti. Je velice jemné, nedráždí pokožku a nezpůsobuje alergie. Není absorbční, proto veškeré vlhko odvádí na povrh, odkud se odpařuje a materiál si tak zachovává stabilní tepelné vlastnosti. Díky stříbrným iontům má navíc schopnost zabránit množení bakterií a dlouhodobě zůstat hygienicky čistým prostředím.

  • Před nasazením nákrčníku si umyjte ruce.
  • Nákrčník prsty srolujte do dlaní.
  • Přetáhněte nákrčník přes hlavu. Pozor na nos, ústa a účes.
  • Nosní klip upevněte na kořeni nosu tak pevně, aby vás netlačil, ale zajistil, že nadechovaný vzduch projde filtrem.
  • Elastickou šňůrku s brzdičkou na zadní straně nákrčníku utáhněte v požadované poloze.
  • Před použitím filtru si umyjte ruce
  • Filtr vložte do čisté bavlněné roušky s kapsou.
  • Po sundání roušky filtr vyjměte a hned ho vyhoďte do směsného odpadu.
  • Při likvidaci filtru postupujte dle platných hygienických doporučení a předpisů.

Ochrana před viry a bakteriemi – na konci každého dne nošení. Maximální životnost filtru je 12 hodin.

Ochrana před alergeny (pyl, prach) a smogem – dle potřeby a v závislosti na zbarvení a zanesení filtru.

Rozměry filtru nákrčníku

160 x 150 mm

Certifikované NANO MED. CLEAN filtry jsou navrženy a uzpůsobeny přímo pro nákrčníky Purtana. Jiné druhy NANO filtrů nejsou kompatibilní s našimi produkty. Pro nejvyšší možnou ochranu proto doporučujeme použít filtry z naší nabídky.

Jednou z výhod nákrčníků a roušek Purtana je vyměnitelný filtr, který je možný vyjmout v případě potřeby. Avšak právě certifikované NANO MED.CLEAN filtry chrání organismus před 99,9% virů, bakterií, alergenů a před pevnými částicemi, jako je smog a prach. Společně s antibakteriálními materiály, ze kterých jsou nákrčníky a roušky Purtana vyrobeny slouží jako komplexní ochrana dýchacích cest v případě potřeby či ohrožení a v místech s vysokou koncentrací lidí, jako jsou letiště, nádraží, hromadná doprava, obchodní centra nebo nemocnice.

V případě, že se nepotřebujete chránit před viry a bakteriemi, můžete filtr jednoduše vyjmout a používat nákrčník či roušku bez něj. Produkty Purtana jsou proto vhodné i na sport, a i při vyšší fyzické aktivitě nabízejí antibakteriální ochranu a komfort.

Ano. Prohlašujeme, že nano nákrčníky Purtana splňují technické podmínky a požadavky vlády a spadají do kategorie obdobné ochranné prostředky. Naše Nano Med. Clean filtry získaly platné reporty z testování v americké laboratoři Nelson Labs, na jejichž základě byla potvrzena jejich bakteriální (BFE) a virová filtrační účinnost (VFE) 99,9 %.

Na stránce certifikace naleznete certifikační průkazku, kterou si můžete vytisknout, vystřihnout a schovat do peněženky.

Produkty Purtana jsou vhodné pro děti ve věku od 3 let.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny v České republice.

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností PROBAL KLADNO, který zaměstnává v průměrném ročním přepočteném počtu více jak 60% zaměstnanců se zdravotním postižením, čímž získává statut takzvané chráněné dílny.

Pokud jste se rozhodli, že nákrčník nevyužijete, můžete nám jej do 14 dnů vrátit.

Stačí vytisknout a vyplnit formulář o vrácení a spolu s ním zaslat nákrčník na naší adresu. Náklady na dopravu hradí odesílatel. Forlumář si můžete stáhnout na stránce Vrácení zboží.

Peníze vám budou vráceny.

Reklamační formulář naleznete na stránce Vrácení zboží.

DOPRAVA A PLATBA

Přijímáme většinu platebních karet, například: Visa, MasterCard a American Express. Platba musí být provedena v měně uvedené na objednávce před jejím podáním.

Zboží bude dodáno po zúčtování platby. Pokud neobdržíme platbu ve zúčtovaných penězích do 30 dnů od data vaší objednávky, bude vaše objednávka zrušena.

Zboží vám zašleme na dodací adresu uvedenou v potvrzení objednávky. Doklady však můžeme zasílat pouze e-mailem, a to na e-mailovou adresu uvedenou v době vytvoření objednávky.

Po České republice posíláme balíčky kurýrem GLS nebo přes Zásilkovnu.

Každý zákazník obdrží číslo zásilky, aby mohl sledovat svoji objednávku během doručování.

Zboží doručujeme během 3 – 7 pracovních dní.

Ano, konečná cena je včetně DPH.

KONTAKT

Můžete nám poslat e-mail na adresu info@purtana.com a my vám co nejdříve pomůžeme.
Ano, můžete nás sledovat na Instagramu a Facebooku.